Bu sayfada, kafanızı kurcalayan bazı soruların cevabını bulma ihtimaliniz var. Elbette, hayat, evren ve her şeyin anlamını bulmayı beklemeyin. Hem onun cevabının 42 olduğunu herkes bilmiyor mu?

 

 

 

9 Ağustos 2011
Sarman Dedektif’ten aboneliğe ve bunun konfirmasyonuna dair anlayamadığım iki e-posta geldi. Neler oluyor?
Daha önce Facebook Networked Blogs’a üye olanların e-posta adresine ulaşabildiklerimi, onları daha fazla meşgul etmemek için direkt yeni abonelik sistemine dahil ettim. Zaten istekli olduklarını belirttiklerinden bir daha sorup, rahatsız etmek istemedim. Bu iki e-posta bu sisteme dahil olduğunuzu ve konfirme edildiğinizi bildiriyor.

“Yeni Yazılardan Haberdan Ol” kutucuğunu dolduruyorum fakat işlem tamamlanmıyor veya hata mesajı veriyor. Neler oluyor?
Nasıl oluyor anlamıyorum fakat bazen bu sistemler de sorun çıkarabiliyor. Nedense iç sayfalarda başarı oranı anasayfaya göre daha yüksek. Lütfen o sayfalardakilerden de deneyin. Olmadı yazılardan birine yorum yazarak, e-posta adresinizle isminizi yollayın bana. Yorumu okur, bilgileri alır, sayfada görünmemesini sağlarım. Gerekli kontrolü yaptıktan sonra, sizi manuel olarak abonelik sistemine eklerim.

Yeni Yazılardan nasıl haberdar olacağım?
Hemen bu sayfanın solundaki “Yeni Yazılardan Haberdar Ol” kutucuğuna isminizi ve e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Abonelikten nasıl ayrılabilirim?
Facebook üzerinden aboneliğinizi, yine sizin, Facebook üzerinden kaldırmanız gerekiyor. Blog üzerinden abone olduysanız, herhangi bir yazıya yorum yazarak, bana isteğinizi mektup gibi yollayabilirsiniz. Lütfen bu yazıda isminizi ve abone olduğunuz e-posta adresinizi belirtin. Durumu konfirme ettikten sonra, sizi abonelikten çıkaracağım.

Daha önce Sarman’ın Bloguna Facebook Networked Blogs üzerinden abone olmuştum. Ne oldu ona, hem sayfadaki linki nerede? Neler oluyor?
O sistemden ayrılmadıysanız, halen üyesiniz demektir. Bu sistem beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Onun sayesinde yeni yazılarımı duyuran e-postalar gönderebileceğimi düşünüyordum. Yanılmışım! Sadece Facebook sayfama basıyor ve Twit gönderiyor. Bu nedenle büyük çoğunuz abone olmanıza rağmen yeni yazılarımı fark edemiyorsunuz. Yeni bir sisteme geçtim. Eski sistemin linkini de kaldırdım. Fakat hala aktiftir.